Nastavovač-Kontrolór/ Hlohovec

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiacK základnému platu + príplatky a mimoriadne odmeny. Výška mzdy závisí od praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nastavovanie a kontrola technologických parametrov baliacich strojov a liniek čokolády
• spustenie výroby podľa zadaných technologických parametrov
• riadenie a organizácia prideleného tímu pracovníkov od 3 do  12 osôb, strojníkovi pripravia suroviny, následne spúšťa výrobu, kontroluje balenia, nastavuje
• riešenie prípadných technologických problémov a ich zlepšovanie - nastavovať fóliu, navoliť programy, temperovanie čokolády, kontrola stroja - pásy, prípadné poškodenia rieši s údržbárom
• evidencia kontroly kvality a zber a zapisovanie výrobných dát v internom systéme
• vedenie knihy stroja a zmenovej dokumentácie
• komplexná starostlivosť o výrobné zariadenia v spolupráci s tímom údržby

2 zmeny:  ranná a poobedná, od 6:00 - 14:00, od 14:00 do 22:00.

• Možnosť mimoriadnych odmien podľa výkonu
• Závodná jedáleň - výber zo 4 jedál

• MHD zastávka pri firme
• Možnosť využívať zvozovú autobusovú dopravu z / do Trnavy zdarma

• Zmluva na trvalý pracovný pomer ako kmeňový zamestnanec firmy
Skúšobná doba 3 mesiace, následne možnosť zmluvy na dobu neurčitú resp. na 1 rok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Potravinársky sektor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax z výrobnej oblasti, ideálne z výroby
čokolády
- technické myslenie
- nie je nevyhnutné mať platný potravinársky preukaz pri nástupe - firma zabezpečí zamestnancovi

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4506464  Dátum zverejnenia: 10.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac