Procesný inžinier

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kolárovo
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 € brutto (závisí od skúseností kandidáta) + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Testovanie a analýza výkonu strojov
• Analýza a optimalizácia výrobných procesov
• Analýza, aktualizácia a archivácia údajov z integrovaných výrobných systémov (CIM)
• Podpora vo fázach nábehu a výbehu, ako aj pri relokácií projektov
• Spolupráca s dodávateľmi a nákupným oddelením
• Podpora ostatných závodov v rámci spoločnosti
• Práca na jednu zmenu PO-PIA - flexibilný pracovný čas (práca na home office nie je možná)
• Možnosť cestovať do zahraničia (cca 30-50 %)

Poprosíme Vás o zaslanie životopisu v slovenskom aj anglickom jazyku. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

• Pravidelné polročné prémie
• Dochádzkový príspevok
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok na stravovanie
• Jazykové kurzy v rámci pracovného času, 100% hradené zamestnávateľom
• Možnosť odborného rastu
• Silné zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v internom stave spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax na obdobnej pozícií 3 roky (podmienka)
• Vysokoškolské vzdelanie technického smeru
• Skúsenosti z výrobnej spoločnosti v automotive sektore
• Znalosť Excelu
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosti so systémami integrovanej výroby a riadenia výroby sú výhodou
• Tímová práca
• Ochota cestovať do zahraničia

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4503670  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac