CNC frézar

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 - 1 700 EUR/mesiacPriemerný mesačný plat 1700 € brutto ( základná mzda od 1000 € závisí od skúsenosti kandidáta + variabilná zložka mzdy + príplatky) / Živnosť 10-15 € brutto /hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatná obsluha a nastavovanie CNC frézy v systéme Heidenhain (3 a 5-osové frézy)
• čítanie technickej dokumentácie
• kontrola vyrobených súčiastok
• zoraďovanie, korekcie
• práca na 3 zmeny (PO-PIA , v prípade potreby nadčasy , soboty)
• pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

• pracovný čas 7,5 hod. – viac ako deň voľna mesačne naviac
• strava je zabezpečená vo firme ( výber z 5 jedál )
• odmena k životnému jubileu
• príspevok pri narodení dieťaťa
• odmena za získanie Janského plakety
• bonus za odporučenie kolegu
• motivačná odmena za odpracovaný celý mesiac bez vymeškaných hodín
• čisté pracovné prostredie
• možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesionálneho rastu
• zmluva na trvalý pracovný pomer ako kmeňový zamestnanec firmy ( skúšobná doba 3 mesiace, pracovná zmluva sa uzatvára na 1 rok , následne na dobu neurčitú ) alebo možnosť pracovať na živnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť ktorá sa venuje výrobe dentálnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

• znalosť čítania výkres. dokumentácie (podmienka)
• zručnosť práce na CNC frézach (podmienka)
• samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail
• strojárske vzdelanie

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4503667  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac