Samostatný účtovník (accountant) - program POHODA

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platnej legislatívy v účtovnom programe POHODA
• spracovanie účtovných výkazov, ročných závierok a daňových priznaní (DPH, daň z príjmov, daň z nehnuteľností..)
• vystavovanie faktúr, úhrad, štatistických výkazov a reportov
• príprava účtovných podkladov
• aktívna komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• spolupráca pri tvorbe a implementácií vnútorných predpisov
• administratívna činnosť a ďalšie úlohy spojené s účtovnou agendou

• možnosť pracovať v investično-developerskej spoločnosti
• priateľské pracovné prostredie, ľudskosť a kolegialitu
• flexibilnú pracovnú dobu
• možnosť využívať služby daňového poradcu
• účasť na firemných akciách a teambuildingoch
• možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v oblasti výstavby obytných a neobytných budov.

V prípade záujmu je možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

• min. 2 roky praxe v komplexnom spracovaní podvojného účtovníctva - PODMIENKA
• znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
• pokročilá znalosť systému POHODA
• pokročilá znalosť MS Office
• zodpovednosť, dôslednosť a samostatnosť
• empatiu, spoluprácu a ochotu učiť sa nové veci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov