Robotik (automotive)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 600 EUR/mesiac+ variabilná zložka, príplatky a letný a zimný bonus. Výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie chodu robotov v zverenej oblasti (ABB, KUKA, MOTOMAN, FANUC, UNIVERSAL ROBOT)
• kontrola a vykonávanie prediktívnej a preventívnej údržby zariadení
• vykonávanie pravidelných servisných prehliadok a zabezpečenie servisných činností od externých firiem
• zabezpečovanie náhradných dielov
• podieľanie sa na zlepšovaní postupov pri opravách zariadení
• tvorba a udržiavanie nevyhnutnej dokumentácie
• školenie zamestnancov
• podpora tímu zákazníka v technických otázkach

• Zimný a letný bonus (13., 14. plat)
• Mesačné prémie
• Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
• Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
• 5 dní dovolenky navyše
• Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
• Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
• Poskytovanie ubytovania
• Vernostný bonus
• Práca v 4 zmennej prevádzke (2x ranná, 2x nočná, 4 dni voľno)
• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• SŠ strojárskeho prípadne elektrotechnického zamerania
• Min. 2 roky praxe na obdobnej pozícií
• Znalosť Robotiky - programovanie, úprava dráh, kalibrácia
• znalosť Simatic S7 - výhodou
• Anglický jazyk - výhodou
• Tímovosť, zodpovednosť, flexibilita
• Vodičský preukaz sk. B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov