Hľadáme servisných technikov a montážnikov - výtahy

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy podľa praxe kandidáta + prémie + auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SERVISNÝ TECHNIK
Servis vyhradených technických zariadení v zmysle výhlášky MPSVaR č.508/2009 Z.z.

MONTÁŽNIK
• budete zodpovedný za montáž najmodernejších výťahových technológií výťahov v rámci regiónu
• pracovať s parťákom v dvojčlennom tíme a spoločne stavať výťahy
• pripravovať všetko potrebné pred začiatkom montáže výťahu
• dodržovať všetky bezpečnostné postupy
• spolupracovať s ďalšími remeselníkmi na dokončovacích prácach

• zaujímavú a rozmanitú prácu s technikou, v ktorej za sebou uvidíte výsledky
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• možnosť raz za čas vycestovať na montáž do zahraničia
• kvalitné pracovné nástroje a vybavenie
• 2 dni dovolenky naviac v roku pri vyčerpaní celej dovolenky
• Stravnú kartu v hodnote 4,8- € / deň (vy zaplatíte iba 1.05,- €, zbytok platí zamestnávateľ)
• FLEXIBILNÚ pracovnú dobu po dohode s nadriadeným
• 24 €/mesiac príspevok na penzijné/životné poistenie
• príspevok zamestnávateľa na MultiSport kartu
• možnosť odborného vzdelávania a kariérneho rastu (zvyšovanie a prehlbovanie
kvalifikácie na náklady zamestnávateľa)
• po zapracovaní služobný automobil aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre líderskú firmu v oblasti výťahov a eskalátorov

Požiadavky na zamestnanca

SERVISNY TECHNIK
- prax v odbore výťahy vítaná
- výhodou je §16, MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z
-presnosť, komunikatívnosť, samostatnosť,
-zákaznícka orientácia, zodpovednosť

MONTÁŽNIK
Čo budete potrebovať:
• skúsenosť s výťahmi! Ak ju nemáte, a máte chuť sa učiť s trochou technického ducha, tak Vás to naučíme!
• vyhl. 508/2009 Z. z. min. §21, alebo vzdelanie s zameraním, či predmetmi na elektro
• vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
• flexibilitu, aktívny prístup k práci
• manuálnu zručnosť, záujem o moderné technológie
• ochotu intenzívne pracovať na svojom sebavzdelávaní a stáť sa odborníkom v perspektívnom obore vertikálnej dopravy

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov