Výrobný pracovník - zámočnícke práce

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ihneď
6,5 - 7,48 EUR/hod.Brutto mzda od 1300 € . Výsledná mzda sa odvíja od profesionality a pracovného nasadenia uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• ľahšie zámočnícke práce vo výrobe pri kompletovaní kovových konštrukcií (plnenie kaziet, izolovanie, vŕtanie, a iné)
• práca na 2 zmeny od 6.00 hod. do 14.00 hod. a od 14.00 do 22.00 hod. (VÍKENDY VOĽNÉ)
• s možnosťou ubytovania
• obsadzujeme pozíciu do interného stavu spoločnosti

• teplá strava priamo v areáli spoločnosti
• zabezpečenie servisu pracovného oblečenia- 3 sady pracovné oblečenie,
• možnosť prémie za odporúčanie kandidáta na voľné pozície do výšky 200 €,
• príspevok na regeneráciu vo výške 100 €
• zaškolenie a zaučenie na uvedenej pracovnej pozícii

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita, samostatnosť a pracovitosť
• spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4499816  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.