Hľadáme skúsených zváračov do Liptovského Hrádku - nástupný bonus 500€!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP/ ihneď
10 EUR/hod.možnosť pracovať aj na TPP - 4,30 - 5€/hod. + 0,72€ rizikový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a zváranie výrobkov a dielov v súlade s výkresovou dokumentáciou,
- brúsenie zvarencov

- nástupný bonus vo výške 500€ vyplatený po odpracovaní prvého celého kalendárneho mesiaca,
- pracovná doba 6:00 - 14:00
- zvýšenie základnej hodinovej odmeny pri prepĺňaní výkonu,
- po 6 mesiacoch spolupráce prehodnotenie hodinovej odmeny podľa výkonu, kvality práce a skúseností,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klientom je spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na Slovensku zaoberajúca sa výrobou rôznych elektrotechnických výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Zváračský kurz - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax a skúsenosti ako zvárač min. 2 roky

- samostatnosť a precíznosť v práci,
- spoľahlivosť,
- vedomosti o správnom používaní zváracej techniky a technológií,
- vedomosti o postupoch pri ošetrovaní, čistení a údržbe príslušného vybavenia a pracovných nástrojov

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4499575  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.