Inžinier kvality pre nové projekty - mzda od 1800 eur

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste skúsený a samostatný inžinier kvality? Máte radi výzvy a radi komunikujete v anglickom jazyku? Pre nášho klienta hľadáme skúseného inžiniera kvality do tímu na nový projekt. Neváhajte nám poslať Váš životopis a poďte pracovať do stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

➡ Príprava kompletnej dokumentácie kvality v rámci prichádzajúceho projektu (kontrolný plan, kontrolné inštrukcie..)
➡ Sledovanie a vyhodnocovanie kvality výroby
➡ Zabezpečovanie nábehu výroby s cieľom dosiahnuť nulovú úroveň nepodarkov u zákazníka
➡ Aplikácia nástrojov, konceptov a štandardov kvality
➡ Vykonávanie procesných auditov
➡ Vytváranie a kontrola dodržiavania manažérskych systémov v oblasti kvality, životného prostredia, BOZP a ostatných noriem
➡ Školenie technikov kvality ohľadne analýz produktu (sledovanie kontroly, SPC, analýza nepodarku, ...)
➡ Výber dodávateľov na zabezpečenie aktivít v oblasti projektu

➡ Mesačné bonusy závislé od výsledkov tímu alebo firmy
➡ Príspevok na dopravu
➡ Príspevok na III. pilier (doplnkové dôchodkové sporenie)
➡ Možnosť dohody ohľadom Home office
➡ Jazykové kurzy v pracovnom čase
➡ Technické a manažérske školenia
➡ Podpora kariérneho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

➡ Znalosť moderných metód manažérstva kvality - plány, kontroly a validácie
➡ FMEA - pokročilý, PPAP - pokročilý
➡ Skúsenosti s projektami aspoň 3 roky
➡ Skúsenosti s rozbehom projektov - výhoda
➡ Skúsenosti z oblasti automotive
➡ Skúsenosti s montážou - výhoda
➡ Skúsenosti so sériovou kvalitou - výhoda
➡ Funkčné skúšky - validácie
➡ Skúsenosti s meracími prípravkami
➡ Plynulá komunikácia v anglickom jazyku (interný jazyk)
➡ Komunikačné schopnosti
➡ Logické a pragmatické myslenie
➡ Odolnosť voči stresu

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov