Elektromechanik junior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 454 - 1 760 EUR/mesiacPriemerná mzda v skúšobnej dobe 6,52 €/hod. spolu s odmenami 1454€ Priemerná mzda po skúšobnej dobe 6,77 €/hod. spolu s odmenami 1760€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedný zapreventívne, prediktívne a nápravné údržbárske operácie na výrobných strojoch a zariadeniach, za manažment náhradných dielov a spotrebného materiálu a za používanie databázy MaintPlane v rámci každodennej pracovnej činnosti
Hlavná náplň práce:
Údržba
·        Zaistiť všetky nápravné aktivity (opravy) na výrobných zariadeniach na základe požiadaviek výroby.
·        Zaistiť všetky preventívne aktivity na výrobných zariadeniach na základe preventívneho plánu údržby.
·        Zúčastniť sa na úprave zariadení vo výrobe.
·        Účasť v pracovných skupinách pri zvyšovaní účinnosti efektívnosti, kapacity stojov a zariadení a zúčastňovať sa pri implementácii operačného systému.
·        Aktívne navrhovať postupy, ako dosiahnuť zadané ciele v kľúčových ukazovateľoch MTTR a MTBF
·        Aktívne sa podieľať a zodpovedať na špecifikácii celkovej miery údržby strojov vo výrobe TPM (nové projekty, výrobné nástroje a zariadenia, úpravy zariadení atď.)
·        Zabezpečovať nápravné údržbárske činnosti na výrobných zariadeniach na udržiavanie celkovej objektívnej výkonnosti OEE.
·        Zabezpečovať preventívne údržbárske činnosti na výrobných zariadeniach na udržiavanie celkovej objektívnej výkonnosti OEE.
·        Úzko spolupracovať s externými pracovníkmi spoločnosti SMRC alebo externými spoločnosťami v prípade operácií v oblasti údržby.
·        Aktívna práca s MaintPlane.
·        Dodržiavanie technologických postupov pri práci so výrobnými zariadeniami.
·        Je schopný pracovať samostatne na pridelených úlohách.
·        Aktívne vyhľadávanie a odstraňovanie nezhôd na zariadeniach.

Kvalita
·        Rešpektovanie definovaných kvalitatívnych postupov a noriem
·        Účasť na tvorbe nových výrobných postupov

BEZPEČNOSŤ A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
·        Rešpektovať všetky bezpečnostné pravidlá, čistotu, 5S, ergonómiu a pravidlá životného prostredia.
·        Rešpektovať všetky legislatívne požiadavky súvisiace s aktivitami, ktoré sa týkajú oddelenia údržby, strojov, zariadení v rámci firmy a operácií oddelenia údržby.
  Kontinuálne zLEPŠOVANIE
·        Viesť alebo zúčastňovať sa na zlepšovacích projektoch súvisiacich s pozíciou elektromechanika a oddelením údržby.
·        Implementovať bezpečnostné a environmentálne nápravne opatrenia pri akomkoľvek incidente, pri nehode alebo nezhode, ktorá vznikla na základe auditu.

4- zmenná prevádzka (12 h ranná - 12h nočná - 2dni voľno)
Nepretržitá práca (príplatok 0,52€/hod)
Pracovná zmluva ako kmeňový zamestnanec firmy, na dobu neurčitú.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vyhláška 21

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4497701  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 454 EUR/mesiac