HR Špecialista výberov (RECRUITER) - automotive

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka a letný a zimný bonus. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie pracovných pohovorov
• Koordinovanie činností agentúry pre dočasné zamestnávanie a nábor dočasne pridelených zamestnancov
• Podieľanie sa na realizácií sociálneho programu pre zamestnancov
• Tvorba inzercie pre náborové aktivity
• Spolupráca s personálnymi agentúrami
• Spolupráca pri PR aktivitách súvisiacich s náborom
• Riadenie a správa internej databázy
• Spolupráca s vysokými školami v súvislosti s možnou spoluprácou, či už ide o stáže alebo tvorbu záverečných prác
• Vyhľadávanie nových možností hľadania kandidátov na trhu práce

Zimný a letný bonus
Mesačné prémie vo výške 10 %
• 5 dní dovolenky navyše
Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
Palivový príspevok
Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
Poskytovanie ubytovania
Vernostný bonus
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Teambuildingy, spoločenské udalosti
Možnosť pracovať na HO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obsadzujeme pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Skúsenosti s prácou v oblasti ľudských zdrojov
• Skúsenosti s recruitmentom
• Dobré komunikačné schopnosti, presnosť, dôslednosť, analytické myslenie
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Skúsenosti s Microsoft Excel

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov