Testovací inžinier hardvérovej elektroniky (automotive)-100 dní HO

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 600 - 2 000 EUR/mesiacfixná mzda je podľa skúseností kandidáta + variabilná zložka + benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správne testovanie našich výrobkov
• Vytvorenie plánu testov na základe požiadaviek zákazníka
• Výber vhodných testovacích systémov a zariadení
• Definovanie požadovaných nástrojov a testovacích systémov
• Stanovenie parametrov merania pre jednotlivé skúšky
• Prezentácia výsledkov testov pred projektovým tímom a zákazníkom

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Priateľská a podporujúca firemná kultúra
• Intenzívne školenie od expertov z Nemecka
• Možnosti kariérneho rastu
• Flexibilný pracovný čas a práca z domu až 100 dní do roka
• bohatý sociálny program a benefity (napr. rôzne finančné odmeny za zlepšovacie návrhy, vernostný bonus, športové podujatia, jazykové kurzy a odborné školenia, e-learning vzdelávacie programy, stravovanie zabezpečené a iné benefity)
• Sociálny program benefit plus – doplnkový príspevok na voľnočasové aktivity a zdravie
• Relokačný príspevok pri presťahovaní za prácou vo výške od 800€
• PRÍSPEVOK NA DOPRAVU podľa vzdialenosti pod bydliska (measčne)
• ROČNÝ BONUS, ZIMNÝ A LETNÝ BONUS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu obsadzujeme pre jedného z najvýznamnejších subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax na podobnej pozícii aspoň 2 roky ako Testovací inžinier, VHODNE aj pre absolventa ELEKTRONIKY
• vzdelanie v odbore elektronika, elektrotechnika príp. mechatronika
• znalosti v oblasti testovacích procesov v automotive (veľká výhoda)
• Štruktúrovaný spôsob práce
• Technické myslenie
• Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• Pozícia je vhodná pre muža i ženu

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov