Majster výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda 1250€ brutto/mesiac + 20% variabilná zložka mzdy + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadi výrobnú činnosť na oddelení
• zabezpečuje plynulosť výroby, zadeľuje a organizuje prácu a zmeny
• vedie zamestnancov, kontroluje dodržiavanie technológií, kontroluje obsluhu výrobných zariadení
• eviduje dochádzku a výkonnosť zamestnancov, spracováva podklady pre mzdy
• dozerá na funkčnosť výrobných zariadení, kontroluje pracoviská pred začiatkom a po skončení pracovnej zmeny
• dohliada a zabezpečuje systém a poriadok
• pracovná doba : dvojzmenná prevádzka (ranná od 6,00 hod. do 14,30 hod., poobedná od 14,30 hod. do 22,30 hod.) Víkendy voľné

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou zdvíhacích a manipulačných zariadení, nosiče energií a dopravníkové systémy

- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 €
- možnosť vzdelávať sa - odborný aj osobný rozvoj
- 13. plat
- príspevky na cestovanie/dochádzanie
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

Prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
Prax v riadení kolektívu cca 5-15 ľudí
Komunikačne zdatná osoba

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
strojárske

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov
• prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov
• manuálna zručnosť vítaná

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4492309  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac