Prevádzkový údržbár

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 080 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 eur brutto + 20% variabilná zložka vyplácaná mesačne = 1080 eur brutto + príplatky.Po skončení skúšobnej doby možnosť úpravy základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie širokého rozsahu prác, súvisiacich s prevádzkou strojov a zariadení
• zváranie elektrickým oblúkom a zváranie pálením kyslíkom - plynom
• vykonávanie preventívnych a bežných opráv strojov a zariadení
• ručné opracovávanie strojných súčiastok
• aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby
• práca v 2 zmennej prevádzke (ranná 6.00 do 14.15 a poobedná od 13.45 do 22.00)
• pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie , tešíme sa na Vás.

• možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona a dôchodkové poistenie
• finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
• dni voľna navyše pri rôznych životných situáciách
• kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
• dochádzkový bonus v hodnote 30 €
• príplatky za poobedné zmeny
• po skúšobnej dobe navýšenie mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Hľadáme skúseného a šikovného údržbára pre nášho klienta ktorý sa venuje výrobe stavebného materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• 5 rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti
• platný preukaz na zváranie elektro oblúkom, na pálenie kyslíkom - plynom – podmienka
• skúsenosti s hydraulikou – výhoda
• dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť aj na prácu vo výškach
• ochota v prípade potreby zaučiť sa na prácu vo výškach nad 1,5 m (nejde o výškové práce) a získať viazačský preukaz
• ochota pracovať na zmeny (2 zmeny), v prípade potreby pracovať nadčas
• seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
• ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4489288  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac