Technik výroby plastových výrobkov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmzda v závislosti od skúseností kandidáta, + odmena za motiváciu 150 eur, dochádzkový bonus 150 eur, bonus za výkon 150 eur, plus zákonná príplatky (nočná práca, atď)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stále činnosti:

• Zabezpečiť nábeh sériovej výroby v požadovanom čase a pri dodržiavaní zhodnosti výrobkov,
• Odhaľovať odchýlky (čas, zhoda výrobkov, ...) a naprávať ich,
• Zabezpečovať riadne obsadenie pracovných pozícií a dodržiavať operačné postupy, najmä postupy týkajúce sa sledovania zhody výrobkov,
• Zakročiť pri upozornení operátorov na možný problém,
• Zaručiť pravdivosť riadiacich informácií získaných priamo od Zamestnanca alebo prostredníctvom operátorov.

Hlavné činnosti:

• Montáž a demontáž nástrojov,
• Overovanie riadneho fungovania používaných výstupných zariadení,
• Zabezpečiť prvostupňovú údržbu nástrojov a zariadení,
• Pripravovať pracovné posty,
• Vyhotoviť pracovnú (výrobnú) dokumentáciu,
• Kontrolovať zhodu výrobkov vo vzťahu k ich špecifikáciám,
• Informovať Nadriadeného o zmene nastavení, ktoré uskutočňuje,
• Informovať Nadriadeného o nevyhnutných bodoch pri predávaní pokynov,
• Pomáhať operátorom pri určovaní zhodnosti výrobkov,
• Dodržiavať a zabezpečiť dodržiavanie požiadaviek bezpečnosti práce, vnútropodnikových normatívnych aktov, najmä tých, ktoré sa vzťahujú na pracovnú pozíciu; z tohto titulu je zodpovedný za dodržiavanie pracovnej disciplíny,
• Podieľať sa na ohodnotení operátorov,
• Prijímať komponenty,
• Zásobovať lisy

PRÁCA NA 3 ZMENY

Technik bude zamestnaný do kmeňového stavu spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť - výroba plastových komponentov pre automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• min. 2 ročné skúsenosti s prácou na vstrekolisoch, nastavovanie vstrekolisov, znalosť materiálov, sušenie materiálu, práca na montážnych zariadeniach

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Horníková
E-mail: poslať životopis
ID: 4485885  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac