Operátor výrobných zariadení pre Zlieváreň v Košiciach

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
8.2023
730 EUR/mesiac- variabilná zložka mzdy 0-73€ - stravné lístky v hodnote 5,60€ ( zamestnanec prispieva 2,10€) - príspevok zamestnávateľa 2% z hrubej mzdy na DDS - príspevok na dopravu 0,05€/1km - príplatok za sťažený výkon práce - zákonné príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• základná obsluha tlakových zariadení a odlievacej jednotky, obsluha
periférnych zariadení podľa potreby;
• mechanické opracovanie odliatkov podľa pokynov nadriadeného (rovnanie, brúsenie, dierkovanie a iné);
• omieľanie odliatkov podľa predpisov na určených zariadeniach podľa pokynov;
• pieskovanie odliatkov podľa predpisov na určených zariadeniach podľa pokynov;
• kontrola kvality výrobkov podľa pokynov;
• hlásenie zistených odchýlok a hlásenie nepodarkov nariadenému;
• okamžité hlásenie porúch strojov;
• balenie odliatkov podľa predpisov;
• zodpovednosť za príslušnú administratívu k jednotlivým úkonom;
• zodpovednosť za poriadok a čistotu na pracovisku;

- SL v hodnote 5,60 ( zamestnanec prispieva 2,10)
- príspevok zamestnávateľa 2% z hrubej mzdy na DDS
- príspevok na dopravu 0,05€/1km
- príplatok za sťažený výkon práce
- zákonne príplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Celosvetovo pôsobiaca firemná skupina v oblasti spracovateľského priemyslu, ktorá zamestnáva 3000 zamestnancov, z toho 200 v Košiciach. Patrí medzi najväčšie nemecké zlievarne, vyrábajúce komponenty tlakovým odlievaním z hliníkových zliatin. Odbyt zabezpečuje na trhoch v Európe, Kanade, USA, Brazílii, Indii, Číne a v ďalších krajinách.
Zabezpečuje výrobu hliníkových odliatkov tlakovým odlievaním pre automobilový priemysel.
Od roka 2010 sa úspešne spustil projekt CNC opracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax na pozícii/v oblasti

operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4482159  Dátum zverejnenia: 22.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 730 EUR/mesiac