Solution architect - freelancer (70% remote)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rozvoj cieľovej IT architektúry v oblasti digitálnych kanálov
• návrh detailných úprav a systémových integrácií existujúcich a novovznikajúcich systémov a služieb s partnermi a ich technickými zástupcami
• poskytovanie odborných vstupov, konzultácie a hodnotenie súladu navrhovaných riešení s IT a biznis architektúrou
• príprava IT časti zadania pre výberové konania (RFI, RFP) a následne hodnotenie IT obsahu ponúk
• identifikácia potrebných zdrojov a odhad náročnosti pri príprave a realizácii zmenových požiadaviek

• výška odmeny je predmetom dohody a závisí od seniority kandidáta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia je obsadzovaná pre lídra v poskytovaní informačných systémov a riešení z oblasti IT.

Hľadáme IT ODBORNÍKOV, ktorí preferujú spoluprácu formou FREELANCE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s platformou Enterprise Architect, rozhraním API
• skúsenosti s používaním IT & BUS modelovacích techník pri dodržiavaní stanovených štandardov
• analytické zručnosti
• schopnosť dôkladne pochopiť potreby zákazníka a ich preklad do aplikačnej špecifikácie a operačných požiadaviek
• orientácia v bankovom sektore a oblasti digitálnych kanálov - VÝHODOU

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4479241  Dátum zverejnenia: 3.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.