Zvárač CO2 - Nové Zámky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 - 10,5 EUR/hod.Výsledná mzda bude závisieť od skúseností kandidáta. Na TPP 7€ /hod (priemerný mesačný plat od 1200 € brutto). Na živnosť 10€ /hod (priemerný mesačný plat od 1600€ brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
- používanie zváracích prístrojov a nástrojov
- zváranie kovových konštrukcií pomocou technológie CO2
- práca podľa technickej dokumentácie
- práca na 2 zmeny ( Ranná 6:00 - 14:30 , Poobedná 14:30 - 22:30), Víkendy - VOĽNÉ
- v prípade práce na živnosť je možnosť pracovať na 8 alebo 12 hodinové zmeny

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou dvíhacích a manipulačných zariadení
, nosiče energií a dopravníkové systémy

-13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- strava bez doplácania
- zaujímavý náborový príspevok pri nástupe až do 1000€
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

a strojov na obrábanie kovov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- čítanie technickej dokumentácie (podmienka)

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
- strojárske

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4478180  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.