Technológ

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
900 - 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 900 € brutto + 20 % prémie zo základu + rozpätie. Priemerný mesačný plat 1300 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie dohľadu nad dodržiavaním technologických postupov
• riadenie procesu prípravy výroby s cieľom eliminovať možné nedostatky
• posudzovanie kvality nových výrobkov
• navrhovanie opatrení na optimalizáciu výrobných procesov
• vypracovávanie a aktualizovanie výkresovej dokumentácie
• práca na 2 zmeny ( Ranná 6:00 - 14:30 , Poobedná 14:30 - 22:30) Víkendy - VOĽNÉ

• 13. a 14. plat
• príspevok na dopravu
• strava bez doplácania
• doplnkové dôchodkové sporenie
• odmeny pri jubileách
• príspevok pri narodení dieťaťa
• možnosť ďalšieho vzdelávania
• sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba dvíhacích a manipulačných zariadení , nosiče energií a dopravníkové systémy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické a elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

• prax na pozícií min. 2 roky
• čítanie technickej dokumentácie (podmienka)
• organizačné schopnosti
• technické myslenie
• ochota vzdelávať sa
• samostatnosť a zodpovednosť
• ochota pracovať' nadčas

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4478172  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac