Можливість для людей з України

Senior Testing Engineer

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacmzda závisí od seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v elektrotechnickej výrobe
• Zodpovednosť za proces testovania pre pridelený projekt/produkt/typ testera
• Výber a rozvoj vhodných testovacích nástrojov a procedúr, úprava testovacích programov
• Odborná podpora a koordinácia pri riešení technických problémov a porúch na testovacích zariadeniach, diagnostika, špecifické opravy
• Pomoc pri diagnostike produktu
• Realizácia technických vylepšení na testovacích zariadeniach
• Komunikácia s vývojovým centrom, zákazníkom, reporting

Benefity:

• Program rozvoja zamestnancov: kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové)
• Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách
• Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie)
• Čisté sterilné a bezprašné prostredie
• Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu
• Centrálna zmena
• Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov
• Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chceli by ste prácu, kde vedia oceniť vaše nápady, kde dostanete podporu pri športovaní. Cítiť sa výnimočne na svoje narodeniny, Vianoce, a aj pri iných príležitostiach? Tak neváhajte ste tu správne, pre nášho významného klienta hľadáme kandidáta na pozíciu Testing Inžiniera so skúsenosťami s Labview alebo Testand.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• znalosť programovania v akomkoľvek programovacom jazyku (napr. C#, C, VB, ASM, SQL)- PODMIENKOU
• vzdelanie technického zamerania – elektrotechnika/elektronika
• znalosť čítania elektrotechnických schém ich porozumenie
• znalosť testovacieho hardvéru a softvéru. In-circuit test, JTAG test, X-ray test, AOI test, funkčný test, kamerový test výhodou
• znalosť elektrotechnických súčiastok a ich vlastností

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov