CNC programátor

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 350 EUR/mesiacZáklad 900 € brutto + 20 % prémie zo základu + rozpätie. Priemerný mesačný plat 1350 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava NC programov pre laserový, vysekávací a ohraňovací stroj značky Trumpf
• práca v 2 zmennej prevádzke ( ranná 6:00 - 14:30 + poobedná 14:30 - 22:30)

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou dvíhacích a manipulačných zariadení
a strojov na obrábanie kovov.

• závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 € !
• 13-ty a 14-ty plat
• príspevok na dochádzanie
• doplnkové dôchodkové sporenie
• možnosť ďalšieho vzdelávania, osobného rastu
• kvalitné zaškolenie
• sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)
• odmeny pri jubileách
• príspevok pri narodení dieťaťa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

• prax na obdobnej pozícií 2 roky
• technické/strojárske vzdelanie
• zodpovedný prístup k práci
• pozornosť, precíznosť
• vysoké pracovné nasadenie
• schopnosť pracovať v tíme

PC znalosti
Microsoft Excel , Outlook, Word - Pokročilý

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov