Vodič stavebných strojov - Bágrista

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď/dohodou
7 - 10,5 EUR/hod.Mzda závisí od skúseností kandidáta. Možnosť na TPP aj živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluha rôznych stavebných strojov pri výkopových prácach ,na stavbách poľnohospodárskych budov, na farme.
• Prevažne ide o báger, nákladné autá : ťahače, kolesové rýpadlo, tatrovky
• Práca je na zmenu ( PO-PIA 7:00 - 15:30 , podľa potreby nadčasy ,víkendy)

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem , kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.Tešíme sa na Vás.

• Prostredie rodinnej firmy
• Zabezpečenie obedov - 2eur/ deň
• Mzda podľa skúseností a kvalít kandidáta
• Samostatná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Pre rodinnú firmu, ktorá sa zaoberá najmä rastlinnou a živočíšnou výrobou hľadáme šikovného a skúseného šoféra, ktorý bude mať na starosti výkopové práce na rôznych stavebných strojoch ( báger, nákladné autá - rýpadlá, ťahače, tatrovky)

Požiadavky na zamestnanca

• vodičský preukaz sk.C (podmienka)
• privítame ak by mal kandidát preukaz sk. E,D
• Dobré ovládanie bágru, nákladných áut a skúsenosti na podobnej pozícií
• chuť pracovať

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4478135  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.