Špecialista účtovníctva a reportingu - senior

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
(''ihneď/dohodou,)
2 000 EUR/mesiacširoko viac podľa skúseností a schopností kandidáta + 20% varibailná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinácia zostavenia reportingových balíkov
• reportovania finančných výkazov
• ad-hoc reporting
• IFRS úpravy a konsolidácia
• sledovanie zmien v legislatíve, IFRS štandardoch a skupinových účtovných politikách
• komunikácia s externým auditorom a príprava podkladov
• práca na zahraničných projektoch

• 20% variabilky
• ročné odmeny
• príspevky - DDS, doprava, regenerácia, na deti,
• flexibilný čas
• 4 dni homeoffice za mesiac
• sick days
• kvalitné vzdelavanie a profesný rast
• kulturne a športové akcie aj pre rodiny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Si skúsený/á profesionál/ka, máš štruktrurované myslenie a pedantnosť je tvoja doména ?
Ponúkame ti zaujímavú seniornú pozíciu pre spoločnosť so strategickým významom v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• ekonomické vzdelanie - najlepšie účtovníctvo, daňovníctvo, audit
• odborné skúsenosti v účtovníctve cca 5 rokov
• výborná znalosť slovenskej účtovnej legislatívy (podmienka) a tiež IFRS ( veľká výhoda)
• anglický jazyk aj slovom aj písmom - stredne pokročilý (kvalitná B2)
• logické a analytické myslenie
• MS Office - pokročilý
• skúsenosti so SAP výhodou
• pracovná flexibilita a ochota prispôsobiť čas množstvu projektov
• samostatnosť
• komunikatívnosť

• Microsoft Word - Pokročilý
• Microsoft Excel - Pokročilý
• Microsoft PowerPoint - Pokročilý
• Internet - Pokročilý

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov