Poď pracovať ako CNC nastavovač s nástupným BONUSOM 1000€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,72 - 15 EUR/hod.-výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti ako CNC nastavovač a chceš pracovať na 2 zmeny? Tak potom hľadáme práve teba! Neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

Náplňou práce bude:

- obsluhovanie CNC sústruhu,
- zoraďovanie a nastavovanie CNC sústruhu,
- ovládanie CNC stroja, obsluha, nastavenie stroja, výmena nástrojov, úprava korekcie nástrojov, meranie vyrobených dielov meradlami a kalibrami, čítanie výkresovej dokumentácie.

- nástupný bonus 1000€,
- príspevok na dopravu,
- príspevok za rizikovú prácu,
- príspevok na Vianoce a letnú dovolenku,
- odmena pri životnom jubileu,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti,
- individuálny benefitný účet.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je spoločnosť zaoberajúca sa kompletným životným cyklusom munície, rádionavigačnej elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

obdobná pozícia

Počet rokov praxe

2

- bezúhonnosť,
- schopnosť samostatne pracovať, používať meradlá,
- čítanie technickej dokumentácie.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4473802  Dátum zverejnenia: 28.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,72 EUR/hod.