Nákupca agrokomodít (m/ž)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda 1200 € brutto / mesiac + odmena za predanú tonu + auto + telefón + notebook

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnu osobu s obchodným duchom na pozíciu nákupca pre spoločnosť ktorej oblasťou pôsobenia je obchod s poľnohospodárskymi agrokomoditami, predovšetkým obilovinami, olejninami, strukovinami a krmovinami. Vašou náplňou práce bude:

• Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach.
• Vedenie obchodných stretnutí s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok.
• Analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok.
• Cestovanie v rámci obchodných stretnutí v lokalite JUHOZÁPAD

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie , tešíme sa na Vás.

• stravné lístky
• práca do interného stavu spoločnosti
• auto
• telefón
• notebook
• motivačné finančné ohodnotenie (odmena za predanú tonu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Poľnohospodárske agrokomodity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nákupca, Obchodný zástupca

• Komunikatívna a samostatná osoba s obchodným duchom
• Aktívny vodič (podmienka)
• Skúsenosť s obchodom (podmienka)
• Organizačná schopnosť
• Maďarský jazyk (výhoda)

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4471364  Dátum zverejnenia: 23.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac