Majster montáží (výťahy a eskalátory) pre BA a okolie

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 300 - 1 600 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od praxe kandidáta + odmeny + auto aj na súkromné účely a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• budete koordinovať tímy montérov a riadiť súčinnosť jednotlivých subdodávateľov stavebných a montážnych prác s ohľadom na plynulosť dodávky

• stanete sa projektovým manažérom množstva rôznorodých projektov v odlišných fázach rozpracovanosti (predovšetkým projekty v Bratislavskom kraji)
• prevezmete zodpovednosť za plánovanie, riadenie a organizáciu činnosti v rámci pridelených montážnych projektov
• budete mat na starosti rozpočty zverených projektov - ich plánovanie, priebežnú kontrolu a ich dodržiavanie
• zodpovedať za dodržiavanie bezpečnostných predpisov a správnych technologických postupov
• pravidelne vyhodnocovať postup montáže, kvalitu vykonaných prác a plnenie časového harmonogramu

• zaskolenie na novej pozícii a dalsie vzdelâvanie v oblasti montáží a projektového riadenia
• sluzobny automobil aj k súkromnému používaniu
• mobilny telefon a notebook sú samozrejmostou
• 24 EUR mesacny príspevok na doplnkové dochodkové poistenie
• stravné v hodnote 4,80 EUR/den (vy platíte len 1,05 EUR, zvysok hradí zamestnávatel)
• motivujúce finančné ohodnotenie
• možnosť odborného vzdelávania a kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozícia sa obsadzuje pre spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti výťahov a eskalátorov na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

• skúsenosti s vedení tímu ľudí v oblasti stavebníctva alebo montáže technologických celkov
• min. SŠ vzdelanie technického smeru — najlepšie odbor stavebný
• vodičsky preukaz sk. „B“, aktívny vodič
• znalosť AJ — komunikatívna úroveň bude pre Vás výhodou
• užívateľská znalosť PC (MS Word, Excel, Outlook)
• znalosť manažérskych nástrojov - napr. 5S, 5 Whys...
• svedomitosť, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť a proaktivitu, spoľahlivosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov