Údržbár - elektromechanik

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
1 680 - 1 840 EUR/mesiacVýška základu závisí od skúseností a seniority uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba strojov a zariadení
- analyzovanie chýb vzniknutých na strojoch
- vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- tvorba a úprava rozvodných panelov strojov
- zlepšovanie chodu strojov a zariadení pre znižovanie poruchovosti
- implementovanie zlepšení na stroje a zariadenia

Práca na 3 zmeny - NOČNÁ LEN KAŽDÝ 6. TÝŽDEŇ!

Príplatky: Noc: 70€, hluk 113€, dochádzkový bonus: 120€, osobné ohodnotenie (nosenie OOPP, dodržiavanie BOZP): 30€

Mzda môže byť navýšená po 3 mesiacoch a potom po 6 mesiacoch od nástupu podľa zamestnancových výsledkov.

Ak je prax 3 roky a viac, možnosť zmluvy na dobu neurčitú

Bonusy:
- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- práca v rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti etablovanej na globálnom trhu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Prax na pozícii/v oblasti

1-3 roky

- odborná spôsobilosť elektrotechnik minimálne § 21
- znalosti v oblasti elektrotechniky a elektroniky
- znalosti digitálnej, riadiacej a regulačnej techniky NC, PLC, pohony
- znalosti riadiacich systémov Siemens výhodou
- všeobecný prehľad v oblasti výrobných technológií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie (Elektro schémy)
Prax 1-3 roky.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4448937  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 680 EUR/mesiac