Majster výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Považská 67, Nové Zámky-Pri Bani
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacZákladná mzda 1250€ brutto/mesiac + 20% variabilná zložka mzdy + prémie. Priemerný mesačný plat 1400€/ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi výrobnú činnosť na oddelení
- zabezpečuje plynulosť výroby, zadeľuje a organizuje prácu a zmeny
- vedie zamestnancov, kontroluje dodržiavanie technológií, kontroluje obsluhu výrobných zariadení
- eviduje dochádzku a výkonnosť zamestnancov, spracováva podklady pre mzdy
- dozerá na funkčnosť výrobných zariadení, kontroluje pracoviská pred začiatkom a po skončení pracovnej zmeny
- dohliada a zabezpečuje systém a poriadok
- pracovná doba : dvojzmenná prevádzka (ranná od 6,00 hod. do 14,30 hod., poobedná od 14,30 hod. do 22,30 hod.) Víkendy voľné

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie , tešíme sa na Vás.

- závodná jedáleň s pestrou ponukou jedál s doplatkom 0 €
- možnosť vzdelávať sa - odborný aj osobný rozvoj
- 13ty a 14ty plat (dovolenkový a vianočný)
- príspevky na cestovanie/dochádzanie
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou dvíhacích a manipulačných zariadení
, nosiče energií a dopravníkové systémy.

Požiadavky na zamestnanca

Prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
Prax v riadení kolektívu cca 5-15 ľudí
Komunikačne zdatná osoba

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
strojárske

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- prehľad v technológiách spracovania konštrukčných materiálov
- prehľad v základných vlastnostiach konštrukčných materiálov
- manuálna zručnosť vítaná

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4434348  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac