Hľadáme zváračov CO2, Argónu s nástupným platom 1200€ a s nástupom ihneď

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.+ počas skúšobnej doby plat do výšky 1 200 € brutto; hrubá mzda sa po úspešnom absolvovaní skúšobnej doby navyšuje- plat od 1300 € do 1 400 €; zamestnanec má okrem toho nárok na Dovolenkový plat a Vianočný plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti so zváraním a zváračský preukaz? Do tímu hľadáme šikovného zvárača CO2 a Argónu. Ak ťa naša ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať!

Náplňou práce bude:

- zváranie súčiastok a konštrukcií z kovových materiálov elektrickým oblúkom,
- zváranie v ochrannej atmosfére CO2 a Argóne,
- zváranie skupín a podskupín dielcov elektrickým oblúkom s požiadavkou na tesnosť,
- regulácia zváracieho zariadenia podľa potreby.

- Vianočný a dovolenkový plat,
- po skúšobnej dobe náborový príspevok,
- príspevok na DDS,
- príspevok na dopravu,
- zvýhodnený predaj firemných výrobkov,
- firemné akcie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí ako technologický líder na trhu v segmentoch ohrevu vody, elektrického vykurovania a obnoviteľných zdrojov energie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

- manuálna zručnosť,
- čítanie zváračskej dokumentácie,
- zváračské oprávnenie ZM-1, ZE-1.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4434322  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.