Zarob si 1400€ btt ako operátor výroby LCD TV v Nitre, neváhaj a volaj 0911 828 207. Už zajtra .

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
DOHODOU
Od 5,14 EUR/hod.5,14€ btt./ hod po 2 týžd. 6,15€ btt / hod. + bonus do 180€ + náborový bonus 120€ + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výroba dosiek plošných spojov
• Obsluhovanie SMT linky (predpríprava súčiastok do podavača, posudzovanie kvality výrobkov, manipulácia s elektrickými súčiastkami, podpora výrobných procesov)

- výhodné mzdové ohodnotenie 5,14€ / hod. btt
- po zaučení po 2 týždňoch je mžda 6,15€ / hod. btt
- dochádzkový bonus 125€/ btt
- výkonnostný bonus 55€/ btt
- príspevok na dopravu 20€
+ nástupný bonus 120€ / mesačne ( výplácaný v decembri)
- príspevok na obed
- ubytovanie len 1€ / noc ( v krásnom hoteli)
- možnosť týždenných záloh
- 12 hodinové zmeny

Ak vás ponuka zaujala stačí zavolať na naše telefónne číslo : 0911 828 207
alebo pošlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

• Základy PC
• Technické myslenie
• Dobrý zrak (Vyšetruje sa: zrak do diaľky,
do blízka, periférne videnie a farbocit)
• Zodpovedný prístup k práci

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4419514  Dátum zverejnenia: 11.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,14 EUR/hod.