Reagujte bez životopisu

Pracuj v Lozorne ako operátor výroby komponentov na nárazníky pre automotive! Nástup ihned!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno
939 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda v skúšobnej dobe - 939€/ mesiac brutto po skuš dobe (3 mesiace) - 1002€/ mesiac brutto + Bonusy do 300€ + príplatky podla ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vizuálna kontrola laku
• Leštenie nárazníkov
• Vychystávanie dielov na montáž
• Samotná montáž komponentov na nárazník

 Základná mzda v skúšobnej dobe - 939€/ mesiac brutto
 Základná mzda po skúšobnej dobe (3 mesiace) - 1002€/ mesiac brutto
Bonusy do 300€
Výplatný termín je stanovený na 15. deň nasledujúceho kalendárneho mesiaca
 Výplaty miezd sa budú vyplácať na účet, ktorý si musí zamestnanec zriadiť od nástupu na školenie do 2 týždňov.
 Pri pracovnom pobyte na SK je zamestnancovi možnosť poskytovať zálohu na mzdu v hodnote 40€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

klient je výrobcom predných a zadných nárazník na nosné vozíky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Predchadzajúca prax z výroby, výrobnej linky

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Sedláková
Tel.: +421905920725
E-mail: poslať životopis
ID: 4416469  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 939 EUR/mesiac