Technik TSI

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacBONUS - príplatok za platnú vyhlášku § 21, 22 alebo 23 vo výške 200 EUR brutto. Výkonnostný bonus (brutto) - 80,- Eur + príspevok na dopravu na základe vzdialenosti-max. 160,- EUR brutto + 13. a 14. plat až do výšky 140% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická podpora výrobných liniek
- inštalácia, optimalizácia, údržba výrobných zariadení
- úprava dizajnu výrobnej linky a jej súčastí
- diagnostikovanie porúch na elektronickom zariadení pomocou bežných meracích prístrojov
- zodpovednosť za zariadenia hlavných liniek (software, hardware)
- vedenie evidencie o problémoch na linkách a dokumentácie k linkám

Možnosť pracovať buď na 1 zmenu od 6:00 do 15:00 hod. ALEBO v 4-zmennej prevádzke (12-hodinové zmeny)

- 13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie zdarma
- bohatý benefitný program
- obedy zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Výroba spotrebnej elektrotechniky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Elektrotechnické

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

- prax s elektrotechnickými zariadeniami, príp. odborná spôsobilosť podľa §21 Vyhlášky
- 508/2009 Z.z. veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- schopnosť čítať technické výkresy

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4397918  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac