Reagujte bez životopisu

Údržbár tlakových nádob

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
1 014 - 1 530 EUR/mesiac- Výkonnostná a dochádzková odmena: 200€ - Odmena za prácu v noci: 150€ - 13. aj 14. plat - príplatok za prácu v riziku III.kategórie t.j. 0,72€/hod (priemerná mzda 1151€ netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a príprava tlakových fliaš na tlakovú skúšku (odklobúčikovanie, odtlakovanie zbytkového tlaku, vykladanie fliaš z paliet) v súlade s požiadavkami systémov manažérstva kvality a životného prostredia,
- skúška priechodnosti ventilu, vytočenie ventilu,
- vonkajšia a vnútorná prehliadka fľaše,
- vnútorné čistenie fliaš,
- vonkajšie čistenie fliaš, odhrdzenie a vypieskovanie čísiel,
- váženie hmotnosti tlakovej fľaše, vykonanie tlakovej skúšky, vyrazenie čísiel,
- vnútorné vysušenie fľaše, natočenie ventilov,
- kompletný náter a označenie fľaše,
- drobná údržba, výmena poškodených ventilov, oprava poistiek, odmasťovanie fliaš,
- výmena pätiek tlakových fliaš,
- šrotovanie vyradených tlakových fliaš,
- plní ďalšie úlohy uložené nadriadeným pracovníkom, ako aj úlohy vyplývajúce z predpisov, smerníc a postupov, ktoré platia pre príslušné pracovisko,
- zodpovedá za dodržiavanie zásad SVP, SDP a HACCP

- 30 dovolenky
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- stravný lístok v hodnote 5,10€

PRESNÉ URČENIE PRACOVNÉHO ČASU URČÍ VEDÚCI STREDISKA VOS ŠAĽA NAJMENNEJ NA TÝŽDEŇ VOPRED, TAK ABY BOL DODRŽANÝ TÝŽDENNÝ PRACOVNÝ ČAS

POHYBLIVÝ PRACOVNÝ ČAS:

1. ZMENA:
ZAČIATOK: 04:00 - 06:00
PRESTÁVKA (30 MIN.): 10:00 – 11:30
KONIEC: 12:00 – 14:00

2.ZMENA:
ZAČIATOK: 10:00 – 14:00
PRESTÁVKA 2. ZMENA (30 MIN): 16:30 – 17:30
KONIEC: 18:00 – 22:00

3.ZMENA:
ZAČIATOK: 22:00
PRESTÁVKA 3. ZMENA (30 MIN): bude upresnená
KONIEC: 06:00

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Firma dodáva plyny zákazníkom z odvetvia automotive, výroby skla, potravinárskych technológií, strojárstva, medicíny, metalurgie, výroby ocele a spracovania kovov. Jedná sa o kompletné portfólio priemyselných a špeciálnych plynov ako aj plynov pre potravinársky priemysel či medicinálnych plynov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Počet rokov praxe

3

- OPRÁVNENIE NA VZV, NZV – ALE NIE JE PODMIENKOU

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4380125  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 014 EUR/mesiac