Можливість для людей з України

Pracuj u nás ako operátor výroby v 3-zmennej prevádzke!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
860 EUR/mesiacVariabilná zložka mzdy 130 eur + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Vizuálna kontrola komponentov pri jednotlivých výrobných operáciách
o Kontrola činnosti jednotlivých strojov na výrobných linkách
o Triedenie dielov
o Skenovanie komponentov a dodržiavanie výrobného postupu podľa
špecifických výrobných inštrukcií
o 8 - hodinové zmeny
o POZOR - nočné zmeny a práca v stoji na každom pracovisku

o Výkonnostný bonus do výšky 130,- € (brutto)
o Príspevok na dopravu 2,- € za každý odpracovaný deň - mesačne 40,- € (brutto)
o Motivačný bonus za rozvoj zručností: 60-175,- € (brutto)
o Referral bonus za odporučenie kandidáta: 150 - 600,- € (brutto)
o Príspevok do 3. dôchodkového piliera
o Zaškolenie v školiacom stredisku s možnosťou využitia virtuálnej reality
o Možnosť zapojiť sa do Kariérnej cesty operátora a budovať svoju kariéru
o Príspevok na občerstvenie 10,- € mesačne
o Fyzio-terapia a masáže priamo v závode 1x mesačne zdarma
o Zľavnené vstupy do divadla
o Firemné akcie 2 x do roka - Family day, Vianočný večierok
o Darčekové poukážky pri životných výročiach
o Ostatné benefity ti predstavíme na osobnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy zasielajte mailom na:
[email protected]
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.
Ďakujem za porozumenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je špičková medzinárodná automobilová spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

orientácia na kvalitu a plnenie cieľov
tímový hráč
odolnosť voči stresu
vyžaduje sa technická ( základne ovládanie PC podmienkou ) gramotnosť

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Štefan Pozdech
Tel.: +421903744810
E-mail: poslať životopis
ID: 4371784  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac