Technik medicínskych zariadení BA

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny v závislosti na výkone + 13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia a výmena zdravotníckych prístrojov v domácnostiach vo zverenom regióne
- Inštalácia a výmena zdravotníckych prístrojov v nemocniciach a ambulanciách vo zverenom regióne
- Opravy zdravotníckych prístrojov
- Podklady a reportovanie o uskutočnených opravách.
- Príprava zdravotníckych prístrojov na odoslanie výrobcovi

- stabilné zamestnanie a zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky zadefinované naším klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Pre nášho klienta ponúkajúceho produkty v priemysle, potravinárstve, medicíne, ochrane životného prostredia, vo výskume a vývoji hľadáme Technikov medicínskych zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na obdobnej pozícii

- stredoškolské s maturitou (Elektrotechniké, Technické)
- odborná spôsobilosť elektrotechnika §21 podľa vyhlášky č. 508/2009 Z. z. - PODMIENKOU
- vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič (každodenná práca v teréne)

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4371371  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac