Máš strojárske vzdelanie? Poď pracovať ako brúsič do KNM! S nástupným bonusom 800€

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
august
4,69 EUR/hod.+ osobné ohodnotenie (po zaučení) + dochádzkový bonus (55€) + zákonné príplatky + nástupný bonus 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v TROJzmennej prevádzke, vhodnejšia skôr pre mužov
• obsluha CNC obrábacieho centra podľa dokumentácií
• výmena brúsnych kotúčov, lapovacích kameňov
• kalibrácia meradiel a protimeradiel
• kontrola kvality výrobkov
• vyplňovanie dokumentácie
• dodržiavanie postupov na zabezpečenie kvality podľa noriem opracovaných výrobkov

• práca pre podnik s dlhoročnou tradíciou
• bohatý sociálny program- príspevok na stravovanie, do III. piliera, príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši, mzdové zvýhodnenia a platené voľná nad rámec Zákonníka práce
• možnosť profesijného rastu
• účasť na vzdelávacích aktivitách

V prípade záujmu poprosím zasielať životopisy na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významný svetový dodávateľ štandardných a špeciálnych valivých ložísk pre rôzne segmenty priemyslu. Je súčasťou silnej globálnej priemyselnej skupiny a v súčasnosti dodáva svoje produkty do viac ako do 80 krajín sveta.
Je na prvom mieste medzi dodávateľmi špeciálnych ložísk pre textilný priemysel, európskym lídrom vo výrobe valčekových ložísk pre koľajové vozidlá a jeden zo svetových dodávateľov špeciálnych ložísk do vodných čerpadiel pre automobilový priemysel.
Má viac ako 100-ročnú tradíciu v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené USO strojárske s maturitou
• výhodou sú skúsenosti s prácou na CNC
• schopnosť a ochota učiť sa nové veci
• technické myslenie a predstavivosť
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4370579  Dátum zverejnenia: 20.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.