Zvárač-zámočník - na 1 ZMENU

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Čab, Čab
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
6,25 EUR/hod.Od 6,25 EUR/hod. K základnej mzdovej sadzbe je vyplácaná 15 % prémia+ 30 € dochádzkový bonus + 13 plat + príplatky na základe ZP. Brutto mzda je od 1200 € a na živnosť od 1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváračské a zámočnícke práce na veľkoplošných kovových konštrukciách pomocou výkresovej dokumentácie zváracou metódou ZM1 (CO2)
- práca na 1 zmenu / PO-PIA 06:00 - 14:00 hod. (VÍKENDY VOĽNÉ)
- pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti

- teplé obedy priamo vo firme s doplatkom zamestnanca 1,30 €
- zaučenie a zaškolenie na pracovnej pozícii
- príspevok zamestnávateľa na DDS - 2 % brutto mzdy
- príspevok zo sociálneho fondu vo výške 100 € na regeneráciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Predpoklady a zručnosti:

- zváračské oprávnenie ZM1
- čítanie výkresovej dokumentácie
- samostatnosť, zodpovednosť, tímovosť
- prax na pozícií min. 1 rok

Pozícii vyhovujú uchádzači so stredoškolským vzdelaním bez maturity v odbore: strojárstvo, technické.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4370546  Dátum zverejnenia: 30.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,25 EUR/hod.