Manažér nákupu s praxou v oblasti TZB/alternatívych zdrojov energií

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Bratislava
1 600 - 2 000 EUR/mesiaczákladná mzda podľa skúseností kandidáta + osobné ohodnotenie + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie nákupu tovaru v oblasti TZB a alternatívnych zdrojov energií
- komunikácia s dodávateľmi + cenotvorba a optimalizácia jej výsledkov
- zavedenie nových výrobkov do predaja a spolupráca s obchodným oddelením
- zabezpečenie technického poradenstva predajcom
- sledovanie situácie na trhu v rámci daných výrobkov a návrhy zlepšení
- príprava podkladov pre uzavretie zmlúv s dodávateľmi a podkladov pre tvorbu tlačovín daného sortimentu produktov

- líder na trhu v oblasti TZB - silná stabilná spoločnosť
- 3 zložková motivačná zložka mzdy
- DOBA NEURČITÁ
- sick days a 5 týždňov dovolenky
- MultiSport karta
- príspevok na stravovanie
- príspevok na dôchodkové poistenie
- zaškolenie kolegami z oboru
- zamestnanecké ceny tovarov

Požiadavky na zamestnanca

- prax v oblasti nákupu v zameraní TZB a alternatívnych zdrojov energií (tepelné čerpadlá, kotle, vykurovanie, solárne panely, ...)
- cestovanie 1/3 času - aktívny vodič
- technické myslenie, dobré organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov