Operátor/ka textilných strojov - Pradiarka

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ku Bratke 5, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,7 EUR/hod.Od 4,7 EUR/hod. príplatky a odmeny k základnej mzde

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o obsluhu rôznych druhov pradiarenských strojov, na ktoré bude zamestnanec zaučený.
- nepretržitá prevádzka / 8 hodinové zmeny (6 dní sa pracuje , 2 dni voľno)
- pozícia je obsadzovaná do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)
- práca je vhodná pre ženy aj mužov

- príspevok zamestnávateľa na DDS - 2% z hrubej mzdy
- 13. a 14. plat
- vernostná prémia
- dochádzkový bonus
- relaxačná poukážka raz za mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Príprava a spriadanie textilných vlákien.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

textilné, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Paliková
E-mail: poslať životopis
ID: 4362498  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,7 EUR/hod.