Elektromechanik - Priemerná mzda 1400 € brutto

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
5,4 EUR/hod.Od 5,4 EUR/hod. + príplatky a odmeny. Priemerná mesačná mzda po skúšobnej dobe je 1400 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oprava a údržba rôznych druhov pradiarenských strojov, ktoré sa nachádzajú vo výrobných priestoroch spoločnosti
• vykonávanie práce podľa predpisov na preventívnu údržbu a opravu strojov, harmonogramov olejovania a mazania strojov ako aj podľa zaučenia.
• práca v nepretržitej prevádzke (8 hodinové zmeny)

*pracovnú pozíciu obsadzujeme priamo do interného stavu spoločnosti (nie je to práca cez agentúru)

• 13. a 14. plat
• príspevok 2% z hrubej mzdy na DDS
• relaxačná poukážka raz mesačne
• sociálny program spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Príprava a spriadanie textilných vlákien

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik

• podmienkou je vyhláška § 22 / výhodou je vyhláška § 23
• technické myslenie
• zodpovednosť
• samostatnosť
• zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4362483  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.