Reagujte bez životopisu

Pracuj v Kočovciach ako manipulant zálohového systému!! Plat do 1580 Eur!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kočovce
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 580 EUR/mesiac850 eur -1580 eur podľa pracovného zaradenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor triediaceho centra - VZV
Vykládka lisovaných balíkov
Manipulácia so vstupným materiálom do triediaceho centra
Triedenia PET fliaš do farebných škál, triedenia hliníkových plechoviek a železného materiálu;

Manipulačný pracovník
Vykládka nestlačeného materiálu (PET, plechovky) a jeho verifikácia v sčítacom zariadení;
- Plnenie plechoviek a PET do zásobníka na dopravníku;
- Obsluha sčítacieho zariadenia – verifikácia nestlačených obalov

Velinár (obsluha triediacej linky a technická podpora, §21-22 výhodou
Rieši neštandardné udalosti – chyby, vady, prestoje v TC na zmene
- Participuje na tvorbe pracovných a technologických postupov v
motivácii a priebežnom hodnotení podriadených pracovníkov - Zabezpečuje dodržiavanie BOZP na pracovisku na zmene;
- Spolupracuje s externou servisnou organizáciou
- Vykonáva prácu stanovenú svojim nadriadeným vedúcou výroby.

Manipulačný pracovník 850 - 1 150
Velinár 1 300 - 1 580 EUR/mesiac
Operátor triediaceho centra - VZV 900 - 1 250 EUR/mesiac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

recyklácia plastových fliaš

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Ochota pracovať a 3 zmeny 8 hodinové
- Fyzická zdatnosť
- VZV pozícia -operátor triediaceho centra

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4358509  Dátum zverejnenia: 19.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac