Obsluha výrobných zariadení so mzdou od 900 v čistom už pri nástupe

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Priemyselný park Veľka Ida, E571, Veľká Ida, Košice
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiac* výkonnostný bonus 10% z hrubej mzdy * príplatky podľa zákonníka práce * stravné lístky v hodnote 5,85€(príspevok zamestnanca 0,75€) * preplatená doprava Eurobusom v plnej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naloženie komponentov do leštiaceho zariadenia, vizuálna kontrola leštených dielov, odoberanie testovacích kusov a odovzdávanie ich na kontrolu kvality, výmena opotrebovaných dielov, práce ako operátor výroby

* všetky príplatky podľa Zákonníka práce
* stravné lístky v hodnote 5,85€(príspevok zamestnanca 0,75€)
* príspevok 2% z hrubej mzdy na DDS (3.pilier)
* preplatená doprava Eurobusom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť je jedným z popredných svetových dodávateľov povrchových technológií, ktoré významne zlepšujú výkon a trvanlivosť presných dielov, rovnako ako nástroje pre kovopriemysel a spracovanie plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4357177  Dátum zverejnenia: 23.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac