Operátor vo výrobe croissantov Dunajská Streda- doprava z okolia zabezpečená!

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Kostolné Kračany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
912,39 EUR/mesiacpriemerný mesačný plat: min. od 912,39 EUR btto • • všetky príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca pri výrobe výrobkov a pracovné činnosti súvisiace s chodom prevádzky
• obsluha potravinárskych strojov a zariadení
• trojzmenný pracovný čas (víkendy voľné)

priemerný mesačný plat: min. 912,39€

Bonus za 7/2022 – 13 %

Od 8/2022 – 15 %

• všetky príplatky podľa Zákonníka práce
• možnosť byť súčasťou stabilnej a rastúcej spoločnosti, istotu dlhodobého zamestnania
• možnosť kariérneho rastu v rámci firemnej skupiny
• stravovanie v závodnej jedálni hradené zamestnávateľom
• zabezpečená doprava do a zo zamestnania

Čo sa týka zdravotných certifikátov, potravinárskeho preukazu, zabezpečí klient.
- Doprava je zabezpečená zo smerov-Šamorín, Sládkovičovo, Galanta, Komárno, Kolárovo, Dunajská Lužná, Gabčíkovo, Veľký Meder a okolie.
- Strava zabezpečená.
- Krátky pohovor, bez testov, CV podmienkou a výpis z registra trestov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársky priemysel

Počet rokov praxe

1

ukončené SŠ vzdelanie , prax výhodou

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zabezpečujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4354959  Dátum zverejnenia: 18.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 912,39 EUR/mesiac