Pracuj pri osádzaní dosiek do LCD TV v Nitre. Tvoja mzda môže byť až do 1684€. Ubytovanie zabezpečené.

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
DOHODOU
Od 1 138 EUR/mesiacod 1138€ až do 1684€ + dochádzkový bonus 125€ + výkonnostný bonus 55€ + nepretržitá prevádzka 266€ + náborový bonus 100€ po odpracovaní prvého mesiaca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte jedinečnú možnosť zarobiť si až 1684€ mesačne pri výrobe dosiek plošných spojov do LCD TV. Vykonával by si tieto nenáročné pracovné pozície:
- výroba dosiek plošných spojov do LCD televízorov
- obsluha osádzacieho stroja/linky na
- osádzanie súčiastok plošných spojov,
- výmena a dopĺňanie súčiastok,
- dodržiavanie stanovených noriem

- výhodné mzdové ohodnotenie až do 1684€
- základná mdza od 1138€
- dochádzkový bonus 125€
- výkonnostný bonus 55€
- príplatok za nepretržitú prevádzku až do 266€
- závodné stravovanie od 1,95€
- ubytovanie len 2€ / noc
- možnosť týždenných záloh
- 12hodinové zmeny / 4 zmenná prevádzka ( denná, nočná, 2 dni voľno)
- bonus po odpracovaní prvého mesiaca od nástupu ( bonus vo výške 100€)
- bonus po odpracovaní druhého mesiaca od nástupu ( bonus vo výške 150€)
- podmienky získania bonusov : odpracovanie všetkých naplánovaných zmien za mesiac od nástupu, bonus bude vyplatený aj pri neplánovanej absencii (lekár, absencia, doprovod, PN, OCR) do max 11 hod / 1 zmena vratane
- každý mesiac sa bude posudzovať zvlášť, t.j. ak nevznikne nárok na bonus 100 € po prvom mesiaci, 150 € po druhom odpracovanom mesiaci a splnení podmienok vyplatený bude

Ak vás ponuka zaujala stačí zavolať na naše telefónne číslo : 0911 828 207
alebo pošlite životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť patrí medzi svetových lídrov vo výrobe produktov, akými sú notebooky, televízory, digitálne kamery, hracie konzoly a podobne. Objemom a kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre celý európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota a chuť pracovať
zodpovednosť
spoľahlivosť
manuálna zručnosť
flexibilita
skúsenosť s SMT výrobou výhodou

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4354861  Dátum zverejnenia: 17.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 138 EUR/mesiac