Zvárač CO2 - Nové Zámky (m/ž)

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Nové Zámky, Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
6,5 EUR/hod.Priemerný mesačný plat 1300 € brutto (základná zložka mzdy + 20 % prémie zo základu + ďalšie príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
- používanie zváracích prístrojov a nástrojov
- zváranie kovových konštrukcií pomocou technológie CO2
- práca podľa technickej dokumentácie
- práca na 2 zmeny ( Ranná 6:00 - 14:30 , Poobedná 14:30 - 22:30), Víkendy - VOĽNÉ

Spoločnosť pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná sa zaoberá výrobou dvíhacích a manipulačných zariadení
a strojov na obrábanie kovov.

-13. a 14. plat
- príspevok na dopravu
- strava bez doplácania
- zaujímavý náborový príspevok pri nástupe
- doplnkové dôchodkové sporenie
- odmeny pri jubileách
- príspevok pri narodení dieťaťa
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- sociálny program (firemný deň, vianočný večierok a iné)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- čítanie technickej dokumentácie (podmienka)

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore
- strojárske

Sme nielen sprostredkovateľ práce, sme v prvom rade Váš dobrý kamarát na telefóne! Vedeli ste o tom, že môžete u nás využiť 24/7 hodinovú linku? Tak neváhajte a poď do toho s nami!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4350721  Dátum zverejnenia: 9.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.