Skladník

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac(mesačný bonus cca 200 € + zákonné príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manipulácia s hotovými výrobkami, príjem hotových výrobkov z výroby a ich
uskladnenie na presne určené skladové miesto,
• zaskladnenie a vyskladnenie výrobkov v rámci informačného systému,
• kontrola presného označenia tovaru na etiketách pred nakládkou,
• príprava nakládok na expedíciu výrobkov zákazníkovi, v prípade potreby
rozbalenie štandardného balenia výrobkov a opätovné zabalenie presne
objednaného počtu výrobkov,
• naloženie tovaru do rozvozových vozidiel, čo najefektívnejšie využitie
nákladného priestoru vozidla,
• inventarizácia stavu zásob tovaru na sklade,
• prekládka tovaru,
• iné úlohy v súvislosti so skladovým hospodárstvom podľa pokynu
nadriadeného,
• práca na 3 zmeny

• zázemie zahraničnej spoločnosti
• mesačné bonusy
• ročný bonus
• vernostný bonus
• príspevok na 3. pilier DDS
• stravné v hodnote 4,50 Eur

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky zadefinované naším klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Pre nášho klienta (spoločnosť je súčasťou nadnárodnej skupiny), výrobcu kovového nábytku a regálových systémov pre zariadenie kancelárií, priemyselných budov, dielní, skladov, škôl, športových areálov, kúpalísk a podobne, hľadáme zamestnanca na pozíciu Skladníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

obchod, logistika, skladové hospodárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

- minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity v odbore obchod, logistika, skladové hospodárstvo
- základná znalosť skladového hospodárstva
- vodičský preukaz sk. B
- prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
- vodič VZV
- skúsenosť s prácou na VZV Retrak - výhodou
- viazačský preukaz výhodou
- práca so skenerom
- zodpovednosť a zmysel pre presnosť
- flexibilita a odolnosť voči stresu
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4347770  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac