Materialista - menič prípravár materiálov

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za včasnú prípravu plastových materiálov do výroby na vstrekolisoch , recykluje materiály v rámci kompetencií
- vykonávanie výmien materiálov na vstrekolisoch
- objednáva materiál, komunikuje s logistikou a výrobou
- pripravuje včas predpísaný materiál , farbivá a aditíva, kontroluje dodržanie stanoveného času a teploty sušenia materiálov podľa požiadaviek
- udržiava poriadok na oddelení a čistý stav všetkých zariadení
- prestriedávanie výrobného personálu počas prestávok
- spolupráca na riešení a objasňovanie technických otázok zo strany vlastného tímu a oddelenia výroby
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce
dohodnutého v pracovnej zmluve

- kompletné zaučenie
- Zimný a letný bonus (13., 14. plat)
- Mesačné prémie
- Príplatky za poobedné, nočné zmeny, soboty, nedele, sviatky nad rámec zákona
- Zabezpečenie dopravy na pracovné zmeny
- 5 dní dovolenky navyše
- Príspevok na stravovanie v závodnej jedálni
- Príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- Poskytovanie ubytovania
- Vernostný bonus
- Práca v 3 a 4 zmennej prevádzke
- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov spĺňajúcich podmienky zadefinované naším klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Obsadzujeme pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je popredným svetovým dodávateľom automobilových komponentov a systémov.

NÁSTUP IHNEĎ !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

na obdobnej pozícii

- PRAX nie je nutná, poskytuje kompletné zaučenie
- ZRUĆNOSŤ
- TECHNICKÝ TYP
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- rozhodnosť
- cieľavedomosť a zodpovednosť
- schopnosť hľadať nové rezervy
- technické myslenie
- Angličtina výhodou
- PC (MS Office)
- Vodičský preukaz B

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4347764  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac