Maliar/Belgicko

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Belgicko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme maliarov do Belgicka, ide o prácu na živnosť .

- maliarske práce podľa pokynov nadriadeného
- turnusová práca 6 týždňov v Belgicku ( možnosť ostať aj dlhšie 2-3 mesiace) potom 2 týždne na Slovensku
- možnosť odpracovať 10 hodín práce denne, 6 dní v týždni
- fakturácia každý týždeň podľa počtu odpracovaných hodín (splatnosť FA je 14 dní)
- zabezpečené ubytovanie - hradí si SZČO (5 Eur/noc)

- lákavé finančné ohodnotenie - 12 - 14 Eur/ hod. - po čase možnosť navýšenia na 17 Eur/hod.
- zaujímavá práca v zahraničí (rôzne lokality v Belgicku)
- práca pre overeného klienta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pre spoločnosť zabezpečujúcu rekonštrukčné a stavebné práce hľadáme šikovných MALIAROV na turnusovú prácu do BELGICKA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- min. stredoškolské vzdelanie bez maturity
- SZČO / živnosť
- zabezpečenie vlastnej dopravy
- anglický jazyk výhoda nie podmienka

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4333761  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.