Zvárač

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
jún-júl
5 EUR/hod.5 Eur/hod- plný úväzok alebo podľa plnenia normy / živnosť - min. 8 Eur/hod alebo podľa plnenia normy. Priemerná mzda 1080-2010 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- na základe objednávok zhotovovať výrobky z kovu podľa výkresovej dokumentácie a požiadaviek objednávateľa
- vizuálna kontrola vstupného a výstupného materiálu
- dodržiavanie technických postupov zvárania
- zodpovednosť za správne nastavenie a používanie zváracích nástrojov

- zabezpečené ubytovanie pri firme
- je možné zamestnanca zaučiť
- možnosť kariérneho rastu

Vlastná jedáleň, možnosť výberu z 5 jedál, varí sa aj v sobotu. Za prácu v nedeľu a v noci sa dávajú zamestnancom stravné lístky, zrážka za obed je 0,84 eur.

Zamestnancom sa preplácajú všetky odpracované nadčasy, ako aj všetky príplatky.

Firma zabezpečuje všetky povinné školenia a pracovné oblečenie.

Pracuje sa väčšinou na jednu zmenu od 6.00 - 14.00, občas je potrebné ísť aj na poobednú resp. nočnú zmenu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
Strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti
zváranie - 1 rok

- pracovitosť
- samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny
- skúsenosť so zváraním

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4324668  Dátum zverejnenia: 9.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.