Hľadáme HR Špecialistu/Mzdára- pozícia aj pre juniora

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Lozorno, Lozorno
1 600 EUR/mesiacFinálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*spracovávanie miezd v súlade s internými postupmi a legislatívou
*spravovanie dochádzkového systému a kontrola jeho aktuálnosti
*dohľad nad aktuálnosťou zamestnaneckých údajov počas celého životného cyklu zamestnanca (využitie HR SW, Opteam a iných systémov)
*prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov v sociálnej a zdravotnej poisťovni
*sledovanie a zabezpečovanie referenčných dokumentov, štatistických údajov a ďalších informácií ohľadom Pracovného poriadku, Zákonníka práce a pracovno-právnych predpisov
*príprava údajov o mzdách a počtoch zamestnancov pre interné účely (Reporty pre manažment, finančné oddelenie a skupinu)
*zodpovednosť za ročné zúčtovanie dane z príjmov všetkých oprávnených zamestnancov
*aktualizácia ním riadenej lokálnej dokumentácie /formulárov, inštrukcií a procedúr/
*participuje spolu s kolegami z personálneho oddelenia na adaptačnom procese zamestnancov a na plánovaní sociálnych aktivít pre zamestnancov

*letný/zimný bonus
*príspevok na dochádzanie do zamestnania
*každoročné prehodnocovanie mzdy
*bezplatné stravovanie
*ovocno-zeleninové balíčky každý mesiac
*príspevok na DDS – doplnkové dôchodkové sporenie – 3.pilier
*jazykové kurzy
*Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pozíciu HR Špecialista obsadzujeme pre svetového lídra v oblasti výroby plastových komponentov pre automotive segment.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

*skúsenosti v oblasti mzdovej agendy a personalistiky - od 1. roka a viac
*znalosť systému HUMAN výhodou
*znalosť zákonníka práce, pracovno-právnej a mzdovej legislatívy
*znalosť MS Office
*zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, lojálnosť, spoľahlivosť a ochota vzdelávať sa

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov